شرکت پدیده تجارت نقش جهان با شماره ثبت 43353 فعالیت خود را از سال 1388 در زمینه امور بازرگانی با تمرکز بر واردات و صادرات شروع کرد .


 

با توجه به قوانین و مقررات گمرکی و آئین نامه های اجرائی واردات از چین ، بسیاری از اشخاص و شرکتها بدلیل عدم آگاهی و نداشتن اطلاعات کافی از قوانین و آخرین تغییرات آن ، در جریان انجام تشریفات گمرکی و پروسه واردات کالا دچار اشتباهاتی می شوند که منجر به تضعیع حقوق وارد کننده و صرف هزینه های مالی و اتلاف وقت فراوان می شود.

از این رو حضور شرکتها و افرادی که از دانش روز و اطلاعات و آگاهی کافی در رابطه با قوانین و مقررات گمرکی و بازرگانی بهره می برند به عنوان شرکتهای وارد کننده و ترخیص کالا در کنار اشخاص و شرکتهای تجاری درجهت حفظ منافع ، کاهش هزینه ها و سرعت بخشیدن به انجام امور اجرائی نقش موثری دارد. 


هدف شرکت ، ارائه خدمات مطلوب بازرگانی و گمرکی که پشتوانه آن سابقه 6 ساله و داشتن آگاهی از قوانین و مقررات گمرکی و بازرگانی و استفاده از پرسنل متعهد و کارآزموده می باشد تا بتواند با به عهده گرفتن امور بازرگانی مشتریان محترم و انجام آن به بهترین شکل ممکن در کاهش هزینه ها و حفظ منافع و تامین آسودگی خیال در رابطه با امور بازرگانی و گمرکی به شرکتهای طرف قرارداد خود خدمت رسانی کند.


صادرات : www.iran2iraq.com

واردات : www.BuyFromChina.ir